Sanicubic 2 VX IP 68 (Çift Pompalı) - 120 Lt - Trifaze

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Sanicubic 2 VX IP 68 (Çift Pompalı) - 120 Lt - Trifaze

PROFESYONEL TİP FOSEPTİK TAHLİYE CİHAZLARI SANICUBIC VX TRİFAZE  TIKANMAZ TİP VORTEX ÇARKLI ÇİFT POMPALI ( YEDEK POMPALI )  
SFA Firma Bilgileri :
Foseptik tahliye cihazlarımız sektörünün lideri Fransız SFA firmasının ürünleridir. SFA, SANIHYDRO markasıyla kendini sürekli geliştiren  50 yıllık bir firmadır. Tüm ürünler sadece Fransa'da üretilmektedir. Tüm ürünlerin Avrupa ve Dünya standartlarına uygunluk belgeleri mevcut olup, 2 yıl garantilidir. 

Ürün Açıklaması : 
Bu cihazlar, binaların alt kat yada bodrumlarında bulunan mekanlarının  WC, banyo, lavabo gibi giderlerinin, kanalizasyona basılmasına yararlar. Böylece eksi kodda bulunan mekanlar sağlıklı olarak pis su giderine kavuşmuş olur. 
Foseptik tahliye  cihazları, zemine bir kuyu kazılmasının önüne geçer, estetik ve kullanışlı bir çözüm sunar. Evin yada iş yerinin ihtiyaç olan her yerine konulabilir. Koku yapmaz, sessiz ve sarsıntısız çalışır. Fosseptiğin geri basmasına  karşı cihazlarda '' geri tepme ventili '' bulunmaktadır.  Ürün montajı son derece rahat ve kısa zamanda yapılabilmektedir.  Cihazlar aşırı zorlanmalara karşı motor koruma termiği ile donatılmıştır. Cihaz üzerinde dahili olarak sesli ve ışıklı uyarı sistemi mevcuttur. Cihaz panosu ve harici uyarı sistemi ayrı bir modül olarak verilmektedir. 
Sanicubic VX Trifaze cihazı 2 güçlü motorla donatılmıştır. 2. Motor hem yedek olarak hemde 1. motorun yetmediği durumlar için konulmuştur. Bu ürün farklı bağlantı çaplarına hazır çözümler içermektedir ve çift alarm sistemiyle yüksek düzeyde güvenlik performans sağlamaktadır. 
  • 3500 Wattlık,  2  pompa ile donatılmış olan SANICUBIC VX Trifazeklozet (Maks. 25 Klozet), banyo, mutfak veya çamaşırhaneden gelen atık suları tahliye edebilmektedir. Cihaz IP 68 yüksek sızdırmazlık koruma sınıfındadır. Harici kablolu alarm modülü ürünle birlikte temin edilir.
  • Cafe, restaurant, fitness salonu gibi iş yerlerinde, yerleri kırmadan kolay ve hijyenik bir çözüm sağlar.

SANICUBIC VX Trifaze atık suları dikey 14 m, yatay 140 m'ye kadar tahliye edebilmektedir.

SANICUBIC VX Trifaze çalışma prensibi: Cihaz 3 adet seviye algılama çubuğu ile donatılmıştır: 2 adedi motorun çalışmasını tetikleyen switch'lere, diğeri ise alarm switch'ine bağlıdır.

  • 2 algılama çubuğu (uzun): Normal çalışma modunda hazne içerisindeki atık sular belirli bir seviyeye ulaştığında switch'i tetikleyip motorun çalışmasını sağlamaktadır.
  • Alarm çubuğu (kısa): Anormal bir durumda atık sular haznenin üst seviyesine ulaşır ve alarm switch'ini tetikler. Elektronik kart her iki pompaya çalışma komudu verir. Sesli ve görsel alarm devreye girer (cihazın üzerindeki panelin ve harici alarm modülünün kırmızı led ışığı yanar).


 
Ürün performansı:14 metre dikey ve 140 metre yatay hatta atık suyu pompalayabilir.
Çark Çeşidi:Vortex (Tıkanmaz) Çark
Marka:Sfa Sanihydro
Model:Sanicubic VX Trifaze IP 68 (Çift Pompalı)
Ünite Hacmi:120 Litre
Basılacak Sıvı cinsi:Fosseptik Atık sular
Bağlanabilen üniteler:Çok sayıda WC, banyo, mutfak,çamaşırhane (Lütfen Sorunuz)
Avrupa standardı:EN 120503
Boyutlar ( u x d x y (mm):913 x 713 x 751 mm
Basma Ağzı Çapı:DN80 - DN100
Voltaj:380 V - 50 Hertz
Maks dikey basma yüks.:17 metre
Maks yatay basma yüks.:110 metre
Motor devri:2800 dev/dak
Motor Gücü:2 x 3500 Watt (Çift Motor)
Yatay bağlantı eğimi:% 3
Giren suların ortalama sıcaklığı:35 °C ( En fazla 5 dakika için 70 °C sıcaklığa dayanıklıdır)
Giriş Bağlantı çapı:DN 40 / DN 50 / DN 100/110
Maks. Debi (m3/saat):55 m3/saat
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer siparişi saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.


CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 11:00 KADAR VERİLEN SİPARİŞLER . AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR . EĞER  SAAT 11:00 DEN SONRA SİPARİŞ VERDİYSENİZ PAZARTESİ GÜNÜ KARGOYA VERİLİR.

PAZARGÜNÜ VERİLEN SİPARİŞLER ;PAZARTESİ GÜNÜ KARGOYA VERİLİR.

 

GARANTİ ve İADE KOŞULLARI :

Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizay / kutu veya ambalajının bozulması halinde iade alınmaz.

UYARI : Yetkili servisi tarafından montajı yapılmayan yedek parça ürünler kullanılmış yada montajı yapılmış ise iade alınmaz . Garanti kapsamına girmez.

Montajı yetkili servisine yaptırınız ve faturasını alınız.


 
Yükleniyor...