Saniflo - WC Fos.Tahliye Cihazı - 12 Lt

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Saniflo - WC Fos.Tahliye Cihazı - 12 Lt
FOSEPTİK TAHLİYE CİHAZLARI   ( ATIK SU İSTASYONU -  WC ÖĞÜTÜCÜ )SFA Firma Bilgileri :
Fosseptik  tahliye cihazlarımız sektörünün lideri Fransız SFA firmasının ürünleridir. SFA, SANIHYDRO markasıyla kendini sürekli geliştiren  50 yıllık bir firmadır. Tüm ürünler sadece Fransa'da üretilmektedir. Tüm ürünlerin Avrupa ve Dünya standartlarına uygunluk belgeleri mevcut olup, 2 yıl garantilidir. Türkiye'de bol yedek parça ve geniş bir servis ağına sahiptir. 
 
Kullanım Alanı : SANIHYDRO SANIFLO
Bu ürün sadece 1 adet WC klozete bağlanabilir. İlaveten lavabo duş vs. bağlanamaz.  Eğer tuvalet harici ek bir ünite daha bağlamak istiyorsanız Sanitop yada Sanipro gibi diğer modellere bakınız. 
 
Not : Banyo, mutfak evyesi, lavabo, wc klozet, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, bide, duşakabin, zemin gideri gibi su atığı olan tüm ev yada işyeri bileşenlerine ÜNİTE denmektedir. 

 Ürün Açıklaması : SANIHYDRO SANIFLO
Bu cihazlar, binaların alt kat yada bodrumlarında bulunan mekanlarının klozet, banyo, lavabo gibi giderlerinin, kanalizasyona basılmasına yararlar. Böylece eksi kodda bulunan mekanlar sağlıklı olarak pis su giderine kavuşmuş olur. 
Fosseptik  tahliye  cihazları, zemine bir kuyu kazılmasının önüne geçer, estetik ve kullanışlı bir çözüm sunar. Evin yada iş yerinin ihtiyaç olan her yerine konulabilir. Koku yapmaz, sessiz ve sarsıntısız çalışır. Atık su geri basmasına  karşı cihazlarda '' geri tepme ventili '' bulunmaktadır.  Ürün montajı son derece rahat ve kısa zamanda yapılabilmektedir.  Cihazlar aşırı zorlanmalara karşı motor koruma termiği ile donatılmıştır

 
Ürün performansı:4 metre dikey ve 100 metre yatay hatta atık suyu pompalayabilir.
Çark Çeşidi:Tek Bıçaklı Öğütücü + Açık Çark
Marka:Sfa Sanihydro
Model:Saniflo '' Silence ''
Ünite Hacmi:12 Litre
Basılacak Sıvı cinsi:Fosseptik Atık sular
Bağlanabilen üniteler:1 Adet Klozet
Avrupa standardı:EN 120503
Boyutlar ( u x d x y (mm):330 x 163 x 263 mm
Basma Ağzı Çapı:22 / 28 / 32 mm
Voltaj:220 V - 50 Hertz
Maks dikey basma yüks.:7 metre
Maks yatay basma yüks.:100 metre
Motor devri:2800 dev/dak
Motor Gücü:400 Watt
Yatay bağlantı eğimi:% 3
Giren suların ortalama sıcaklığı:35 °C
Maks. Debi (m3/saat):5 m3/saat
Ses Seviyesi:46 dB(A)
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer siparişi saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.


CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 11:00 KADAR VERİLEN SİPARİŞLER . AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR . EĞER  SAAT 11:00 DEN SONRA SİPARİŞ VERDİYSENİZ PAZARTESİ GÜNÜ KARGOYA VERİLİR.

PAZARGÜNÜ VERİLEN SİPARİŞLER ;PAZARTESİ GÜNÜ KARGOYA VERİLİR.

 

GARANTİ ve İADE KOŞULLARI :

Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizay / kutu veya ambalajının bozulması halinde iade alınmaz.

UYARI : Yetkili servisi tarafından montajı yapılmayan yedek parça ürünler kullanılmış yada montajı yapılmış ise iade alınmaz . Garanti kapsamına girmez.

Montajı yetkili servisine yaptırınız ve faturasını alınız.


 
Yükleniyor...