Drenaj Rezistansı 1mt 230V 50W

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Drenaj Rezistansı 1mt 230V 50W
Drain Silicon Heater 1Mt 230V 50W

Esnek ısıtma kabloları, göbekte bulunan bir ısıtma telinin etrafına bir cam elyafı  sarılmasıyla üretilmektedir. Silikon, PVC ve fiberglas gibi farklı malzemelerle izole edilebilirler. Malzemelerin seçimi çalışma sıcaklığına bağlıdır.
Kabloyu mekanik strese karşı korumak ve termal dağılımını iyileştirmek için dış yalıtım üzerine özel bir metal örgü eklenir. 

Avantajlar:
Boşluklar, borular vb. karmaşık yüzeylere kolay uygulanır.
Suya temas eden veya yüksek nemli ortamlarda uygulanabilir.
Kolay kurulum imkanı sunar.
Esnekliği sayesinde her tasarıma imkan verir.
Geniş bağlantı seçenekleri sunar.

Altta özellikle soğuk oda dreanj uygulamaları, su saati, donmaya karşı boru ısıtmaları için stok ürünlerimiz bulunmaktadır.


KABLO ISITICILARI
MODELCİNSİBOYUVOLTAJGÜÇÖZELLİK
(Mt)(V)(watt)
 

Drenaj Rezistansı

122050 WSilikon İzolasyonlu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer siparişi saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.


CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 11:00 KADAR VERİLEN SİPARİŞLER . AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR . EĞER  SAAT 11:00 DEN SONRA SİPARİŞ VERDİYSENİZ PAZARTESİ GÜNÜ KARGOYA VERİLİR.

PAZARGÜNÜ VERİLEN SİPARİŞLER ;PAZARTESİ GÜNÜ KARGOYA VERİLİR.

 

GARANTİ ve İADE KOŞULLARI :

Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizay / kutu veya ambalajının bozulması halinde iade alınmaz.

UYARI : Yetkili servisi tarafından montajı yapılmayan yedek parça ürünler kullanılmış yada montajı yapılmış ise iade alınmaz . Garanti kapsamına girmez.

Montajı yetkili servisine yaptırınız ve faturasını alınız.


 
Yükleniyor...